T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Önsöz Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018

Önsöz


Çalışma Arkadaşlarım, Hasta ve Hasta Yakınlarımıza...

Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ailesine Hoş geldiniz.

Bir mensubu olmakla gurur duyduğumuz Ağız ve diş sağlığı hizmetleri, kusuru tolere edemeyecek kadar hassas bir meslektir. Aslında Diş hekimi olmak, hatta sağlıkçı olmak bir meslek değil, bir sanattır. Sağlık alanında asıl olan, tüm hastane çalışanlarımızın bir ekip olduğu bilincinde, ayrımsız, hizmetin bir parçası olması ve tek bir vücut gibi hareket etmesidir. Zira yaptığımız işlemlerin neticesi insana hizmettir. Hizmetimizi oluşturan unsurlar öncelikle ilim ve uygulama olup bununla birlikte hoşgörü, saygı ve sevgi ile tamamlanmaktadır.
Dünyanın en değerli varlığı insan, insanın da en değerli varlığı ise şüphesiz ki sağlığıdır. Bu nedenle; modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak, siz değerli hastalarımıza en kaliteli hizmeti güler yüzlü şekilde sunmayı ilke edinen dinamik bir ekiple çalışmaya devam etmekteyiz. Çalışmalarımız şefkat, merhamet ve sabırla beslendikçe başarılarımızda sınırın olmadığını hep birlikte göreceğiz.
Hastanemiz; siz değerli hastalarımızın sağlık gereksinimlerini karşılamak için buradadır. Bu hizmeti en iyi şekilde özveri ile sunmaya çalışan tüm hastane çalışanlarımıza teşekkür eder, sağlıklı yarınlar dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım.Cüneyt ŞENTÜRK
Başhekim

Paylaş