T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Ankara İl Sağlık Müdürlüğü Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Ömer KAYNAK Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018

Ömer KAYNAK


ömer kaynak.JPG

     1983 yılında Ankara’ da doğdu. Ankara Prof. Dr. Ragıp Üner Sağlık Meslek Lisesi,  Diş Protez Teknisyenliği bölümünü bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, Diş Protez Teknikerliğinden mezun oldu. 2011 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Karabük Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Sağlık Kuruluşları Yöneticiliği alanında yüksek lisans yaptı.

       2003 yılından itibaren Bolu, Kayseri, Kastamonu, Karabük ve Sinop illerinde görev yaptıktan sonra 2010 yılında Ankara Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde satın alma birim sorumlusu olarak çalışmaya başladı. 2013 yılında Kamu Hastaneleri Birliği Ankara 1. Bölge Genel Sekreterliği Satın Alma biriminde görev almış aynı yıl içerisinde Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak atanmıştır. 

     Halen Mamak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcılığı görevini yürüten  Ömer Kaynak evli ve üç çocuk babasıdır.


Paylaş